Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért kérem a ti segítségeteket, hogy a tapasztalataitok alapján segítsetek telefont választani.

85ezer ft-ból szeretnék venni egy középkategóriás androidos telefont. Ezt a kettőt néztem ki:

Huawei P9 Lite

LG Google Nexus 5X 16GB


Melyiket ajánlanátok? Azt bizony tudom hogy a P9 erősebb hardverrel rendelkezik, de a Nexusokról meg csak jót hallok.



2016. júl. 11. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nexust vedd, csak 32gb-ost.


[link]

2016. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Huawei P9 Lite azért kissé erősebb hardver, A Nexus nem olyan nagy szám. Semmivel nem jobb. Most lehet jönni azzal, hogy stock android meg ilyenek, de semmi több.
2016. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, a P9 Lite hardveresen a második legerősebb telefon 100 ezer Ft alatt, ráadásul a legfrisebb Android, a 6.0 Marshmallow van rajta.

A Nexus 5X átlagosabb, ráadásul a memóriája sem bővíthető, sikere abban rejlik, hogy Stock Android van rajta, ami elképesztően stabil, és maga a Google által támogatott.

Viszont a Huawei önmagában nagyon stabil telefonokat csinál (tapasztalat), nem mellesleg sokkal újabb is a P9 Lite, egyikkel sem jársz rosszul, de személy szerint én egyértelműen a Huawei-t venném!

2016. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"és maga a Google által támogatott"

Én inkább úgy mondanám, hogy ezen gyakorol. :)

2016. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:-) a Google nem tamogat semmit es senkit ! O csak penzt csinal.


Az Apple igen, az tamogatja az iPhone-t es az iOS-t is. Kulon kulon is es egyben is mint komplex termeket.

2016. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ne tenné:)
2016. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!