Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a telefonommal? ...

Sanya456123 kérdése:

Mit tegyek a telefonommal? Mit tegyek a mobilommal?

Figyelt kérdés
Egy Microsoft Lumia 450 esről lenne szó. Amikor belépek az áruházba és valamit letöltenék akkor mindíg kiírja hogy át kell írnom a email címet. Mikor betöltené azt az oldalt ahol ki lehet javítani akkor töltés közben kiírja hoy error próbáljam meg később de ezt a telefont egy éve kaptam és azóta próbálom

2016. júl. 14. 08:44
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy lumia 640 em volt . De a vásárlást követő két hónap után már nem engedett semmit sem letölteni az storeból mert nem fogadta el a fiókomhoz tartozó jelszavamat. Nem felejtettem el . Tudom mi a jelszóm,de nem enged be( probáltam új jelszót kérni,de fölöslegesen.Nem adta meg ,mert szerinte azok az információk amiket megadtam a fiókomrol kevesek voltak)Ezután labilisnek találom a windows telefonokat. Nem volt kifejezetten hasznos a válaszom,mert én is csak egy problémát írtam le,de ezzel is csak azt akartam jelezni,hogy nem csoda,hogy neked is problémád lett vele :/

2016. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! Azt hittem az enyémmel van a probléma de megnyugtató választ kaptam ilyen szempontból ment a zöld kéz! :)
2016. júl. 15. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!