Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam vissza a 4G...

Atesz134 kérdése:

Hogyan állítsam vissza a 4G hálózatot iPhone-on?

Figyelt kérdés
Adott egy iPhone 6 aminek nemrég elromlott a töltője. Mivel nem tudtam feltölteni, amíg nincs töltőm, kikapcsoltam a 4g-t és 2g-re állítottam a mobilhálózatot. Miután sikerült beszereznem egy kábelt, vissza szerettem volna állítani a 4G hálózatot, de nem csatlakozik csak 2 illetve 3g-re. Lefedettség az van mert a tabletem is Lte hálózaton van, meg eddig az iPhone is azon működött. De viszont érdekes módon 3G lefedettség nincs a környéken csak 2 meg 4. Tehát így iszonyú lassú tud lenni a mobilnetem, arrol nem is beszélve hogy ha felmegyek a belvárosba ott is csak a 3G-t találja a telefon. Nem tud valaki segíteni véletlen, hogy hogyan tudnám beállítani a telefont helyesen? A hálózati beállítások vissza állítása után még az összes beállítás visszaállítását is próbáltam. Nem tudom mitévő legyek.

2016. júl. 17. 13:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!