Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok a két...

Melyiket választanátok a két telefon közül? Samsung Galaxy J5 vagy Huawei P8 Lite Dual?

Figyelt kérdés

Többen a Huawei P8 Lite-ra szavaznak, de néztem videót a neten, ahol a gyorsaságukat hasonlítják össze és ott a J5 mintha gyorsabb lett volna

Valamint a mobilarena oldalon a tesztet olvasva sem vált egyértelművé a történet, ott a P8 esetében az akkut és a fényerőt emelték ki nagyon gyengécskének, míg a J5-ről nagyon negatívakat nem igazán írtak.


Arra lennék kíváncsi, hogy tapasztalatok alapján, vagy egyéb nálam jobban hozzáértőként a 2 telefon közül ti melyiket választanátok és miért?


(Tudom, hogy kiegészítenétek a listát és egy totál mást vennétek, stb., de most erre a 2-re lennék kíváncsi.)


Esetleg, ha az alábbi listában lenne ennél a kettőnél jobb:

-Lenovo Vibe K5

-LG K8

-Huawei Y6 Pro


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. júl. 18. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Én J5-öt vennék, az AMOLED kijelző miatt. Jobb képe van, mint az átlagos TFT-nek ebben az árkategóriában.
2016. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A j5 egy nagyon tularazott mobil a p8lite sokkal jobb nala
2016. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen j5

https://www.youtube.com/watch?v=H_x3SJUcsck

hatlmas plusz,hogy van az előlapi kamerához vaku

2016. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!