Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia s az mennyire...

A sony xperia s az mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni egyet,de előtte szeretném tudni hogy a megjelenése után 4 évvel mennyire használható és megbízható.

2016. júl. 19. 10:59
 1/1 anonim válasza:
Nekem elég sok negatív tapasztalatom van a Sony telefonokkal kapcsolatosan. Én biztosan nem vennék egy 4 éves telefont, pláne nem Sony-t. Nekem mondjuk egy SP-m volt, de csak a baj volt, az amúgy is elég problémásnak számító modellel. Ha a tulajdonosa odafigyelt rá, akkor éppen lehet hogy szépen fog működni, azonban előfordulhatnak lassulások, lagg, és egyébb problémák. Ez viszont nem csak maga a készülék, hanem az Android operációs rendszer problémája is lehet. Ha mindenképpen ezt vásárolnád, azt ajánlanám hogy egy rendszer újratelepítés mindenképpen hasznos lépés lenne. Én azt mondanám még neked hogy inkább valami újabb telefont keress, ami Android 5.0 vagy újabb operációs rendszerrel rendelkezik. Akár újabb telefonokat is nézegethetsz, 40 ezer forint környékén már nagyon jó készülékeket tudsz vásárolni.
2016. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!