Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül manapság olyan...

No1 Pityesz kérdése:

Miért merül manapság olyan gyorsan a Samsung A3 2016-om?

Figyelt kérdés
Ez év áprilisában váltottam be erre a készülékre. Kb. 1 hónapig nagy megelégedéssel használtam, (főleg az akkuidejének örültem) mikor érkezett rá egy légből kapott frissítés és azóta borzalmasan merül! Pl.: éjszaka 15-17%-ot is merül reggelig, úgy hogy csak az asżtalon pihen!

#Samsung a3 akku #a310f #samsung a310f #samsung a3 2016 akku
2016. júl. 20. 20:48
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:
2016. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugye fél óra múlva nem fogod megkérdezni harmadszor is?
2016. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a frissítés nem kíméli úgy az akut mint az előző szoftver meg alapból is lássuk be nagyon kis fisz-f**z aksi van benne
2016. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyeseknek nagyon jó a megfigyelőképessége! Természetesen ez az egy kérdésem van és ezen az oldalon a saját menümnél is csak ez az egy kérdés szerepel!


Nekem is gondoltam arra, hogy az új szoft. akkukímélése nem megfelelő! Csak ebben az az anomália, hogyha gyári visszaállítást végzek, vagy újrarakom a szoftot, az első 2-3 napban úgy működik ahogy elvárnám (akár 2 napig is bírja), aztán fokozatosan beáll a rendellenes működésre! És elég szomorú, hogy a korábbi firmware-t nem engedi visszatenni, csak azt amire a legutóbb frissítettem!

2016. júl. 22. 05:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Továbbá nem gondolom úgy, hogy kevés lenne az aku! Az S4-embe 1900 maH akku volt, ebben pedig 2300 maH van kisebb kijelzőre, kevesebb memóra és energiatakarékosabb procira. Ahogy azzal sem értek egyet, hogy a 1,5gb ramtól lehetne benne több! Amióta használom, nem vettem észre, hogy igényelne többet!
2016. júl. 22. 06:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi fele ennyier ketszer akkora aksit rak bele ketszer jobb hardverer.. samsung a3 egy tularazott vacak ne haragudj de ez van
2016. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Természetesen hazudsz. Te vagy No1 Pityes, nem?

Itt a másik kérdésed linkje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Szirty volt olyan kedves, és már fent beírta.

Itt a másik kérdésed szövege, ha kitörölék, akkor is megmearadjon, bizonyítandó, hogy hazudozol össze-vissza:


No1 Pityesz nevű felhasználó kérdése:


Mitől merül ennyire mostanság az A3 2016-om?


Ez év áprisában váltottam be erre a készülékre. Kb. 1 hónapig nagy megelégedéssel használtam, (főleg az akkuidejének örültem) mikor érkezett rá egy légből kapott frissítés és azóta borzalmasan merül! Pl.: éjszaka 15-17%-ot is merül reggelig, úgy hogy csak az asżalon pihen!


Szóval, mi a fenéért kellett kétszer ugyanazt megkérdezni, és utána letagadni?

2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Látom itt is agysebészek tevékenykednek, akiknek a felesleges dolgokat kell magyarázni!


Most vagy az olvasás nem megy, vagy a magyart nem érted?


"Egyeseknek nagyon jó a megfigyelőképessége! Természetesen ez az egy kérdésem van és ezen az oldalon a saját menümnél is csak ez az egy kérdés szerepel!"


Hol szerepel itt tagadás, vagy esetleg állítás arra vonatkozóan, hogy a másik nem az enyém?


Ha nem világos!


"Egyeseknek nagyon jó a megfigyelőképessége!"


--> Itt elismertem, hogy észlelte, 2x szerepel!


"Természetesen ez az egy kérdésem van"


--> Itt a "kedves" Szirty felhasználónak azt igyekeztem jelezni, hogy erre az egy PROBLÉMÁRA vonatkozóan van kérdésem! --> Hogy miért merül??


" Az oldalon a saját menümnél is csak ez az egy kérdés szerepel!"


Kijelentettem, hogy a saját felületemen már csak 1x látom szerepelni a kérdést!


Remélem eléggé visszamentem dedóba, hogy az analfabéták is megértsék!


Hogy miért szerepel 2x a kérdés? Számít? Így sem talált rá olyan, akinek volt esetleg hasonló tapasztalata és esetleg tudott volna tanáccsal szolgálni!

2016. júl. 22. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

De a két kérdés nem azonos szövegű, csak a tartalma ugyanaz.

Véletlenségből nem egy politikus nem gumidefektjének a következménye vagy? Azok szoktak nyilvánvaló tényekkel szemben is agresszíven és fölényesen mellébeszélni.


Na, szóval az egyik cím:

No1 Pityesz nevű felhasználó kérdése:

Miért merül manapság olyan gyorsan a Samsung A3 2016-om?

tegnapelőtt 20:48


Másik cím:

Mitől merül ennyire mostanság az A3 2016-om?

tegnapelőtt 20:12


Két eltérő cím, az egyikben itt vergődsz, a másikban csak Szirty írt egy választ.


Két teljesen különböző kérdés, más az URL, más az időpont.

Mindenki látja hogy két kérdés, te is látod, csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire hülye vagy.

Kattints rá erre a kibeb*szott linkre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ott a neved, ott az időpont, van még kérdés?

2016. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el ba**meg! Hát nem adod fel!
2016. júl. 23. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!