Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért oltják le azt ha valaki...

Miért oltják le azt ha valaki fake gps-t használ Pokemon Go-hoz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 18:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Én faluban lakok, és csak ritkán jutok ki pl Szegedre.

A falumban 1 PokeStop van, ha nem használnám nem is tudnék kb játszani.

2016. júl. 21. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái...
2016. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez szimplán csalás. Azért.
2016. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért szidnak le, mert más sétál/autókázik, és nehogymár te örülhess neki, hogy séta nélkül elérsz egy Pokémonhoz, Gymhez. Bytheway, tojd le őket magasról :D
2016. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 3/4


Akkor aki faluban lakik, az ne is játsszon akkor?

Vagy mi?

2016. júl. 21. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva engem cseppet sem zavar. Nem is játszom ezzel a játékkal. Csak ezzel pont a lényegét veszti el a játék, hogy kimozdulj a házból, a szabadban legyél...
2016. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem teljesen érted. Amikor kb kéthetente eljutok egy városba, akkor normálisan játszok.

De ha csak akkor játszanék, akkor kb sehova nem tudnék fejlődni.

2016. júl. 21. 20:31
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
48%
Nem kell leoltani. TOS sértő cselekedet, azonnali ban jár érte. Több magas szintű ingressest is utolért már a banhammer, a PoGOsok sem fogják megúszni...
2016. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak 1-2 órás bann van, de én csak 1x kaptam amikor Budapestről hirtelen Debrecenbe ugrottam :)

Amíg valaki csak kicsiket megy, addig nem fogják utolérni, hisz olyan mintha tényleg csak menne pl kocsival.

2016. júl. 22. 12:40
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Nem erről beszélek. Hanem amikor jön az e-mail a Niantictól, hogy a TOS megsértése miatt jó esetben felfüggesztették, ha pechje van, akkor törölték az accountot. Mókolt kliens, GPS spoofing, multiacc stb. esetén bármikor megtörténhet.
2016. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!