Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy napra mobilnet feltöltőkár...

Egy napra mobilnet feltöltőkártyás telefonra?

Figyelt kérdés

Nem előfizetéses, hanem kártyás vagyok, telekomos, és nincs mobilnetem, viszont 1-2 napra olyan helyre mennék, ahova kellene, mert ott nem lesz.

Megtaláltam ezt: [link]


De itt azt írja, hogy meglévő havi díjas díjcsomag mellé. Akkor kártyás telefonra nem is lehet?



2016. júl. 22. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltöltőkártyás előfizetésre is meg lehet rendelni. Sőt, ha jól tudom alapból aktív a NapiNet csomag, ha nincs másik adatcsomag bekapcsolva.
2016. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél ott van a bal oldali oszlopban hogy Domino feltöltőkártyás előfizetőknek.
2016. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha ezt megrendelem mondjuk holnap, akkor ezt automatikusan minden nap levonja, és vissza kell majd mondani, ha már nem szeretném használni, vagy csak aznapra vonja le, és minden nap újra meg kell rendelni?
2016. júl. 22. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vonja le, ha elkezdesz netezni a telefonon.
2016. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha meg olyan helyre kerülök, ahol van wifi és csatlakozok, akkor automatikusan onnan netezek, és nem a mobilnetet fogyasztja, ugye?
2016. júl. 22. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!