Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite milyen tokot...

Huawei p9 lite milyen tokot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nézegettem van sok hozzá.


Fehér színű telefon (ja és fiú vagyok)

Hasonlót szeretnék mint ez:


[link]


Tudom ilyet magamtól is kereshetnék de én az a fajta vagyok akinek mind tetszik és nem tud dönteni.



2016. júl. 24. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Huawei P9 lite dual 16GB* sorry
2016. júl. 24. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint rühellem az ilyen nyitogathatós tokokat, mert nem kényelmesek.


[link]


ilyet rendeltem most magamnak, lassan megkell érkeznie.

2016. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nillkin márkájút vegyél, ezt ajánlom mindenképp! :) Nagyon jó gyártó!
2016. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem van egy képregényes szilikon tok estére ha megyek valahova és esetleg iszok vagy valami és kevésbé figyelek.

Napközben meg egy elegáns fekete műanyag egy kék horgonnyal a közepén :)

2016. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ujjlenyomat érzékelőnél nem zavar be a tok?ugyan úgy könnyedén feloldható?
2016. aug. 3. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, most jött meg a Tok a telefonomhoz amit linkeltem. Nagyon jól néz ki, minőségi. Nem rátapad a telefonra, hanem a tok oldalain, belülről kis gumi csíkok vannak, hogy ha leejtenéd akkor ne közvetlenül a telefonra vetítődjön az ütközési erő, hanem ezek a kis csíkok felfogják. Nagyon praktikus. Ugyanígy a telefon 4 sarkán lévő tompítók.

A tok 1,2mm-t vastagított a telefonon, 7,7mm-8,9mm.


Kényelmes, nem csúszik, még akkor se ha izzadt kézzel fognád meg.

2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy mivel a P8 lite-men nincsen ujjlenyomat olvasó hátul, ezért csak a logónál és a kameránál van kivágva a tok. Értelem szerűen a P9 lite-s toknál is ugyanígy lenne, csak ott nem a Huawei logó-t látnád, hanem az ujjlenyomat olvasót.
2016. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!