Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy adott...

Mennyibe kerül egy adott előfizetéshez tartozó elhagyott sim kártya pótlása? Lehet tartalékot igényelni amit csak akkor vennék elő ha mondjuk elhagynám a telefonomat a simmel együtt?

Figyelt kérdés

Nem egyszerre egy időben akarnám használni.


Csak tegyük fel hajózás közben kiesik a zsebemből a vízbe a telefonom a simmel együtt. Pót telefonom lenne egyből, dfe pót sim kártya az nem...meg lehet ezt valahogy oldani?


2016. júl. 24. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem így megy.

Ha elveszted, igényelhetsz újat, a számod megtartásával, de ha a régit nem tudod bemutatni (ergo elvesztetted) akkor azért el fognak kérni kb 4.500 ft-ot.


Egy számhoz hogy a jó istenbe gondoltad hogy 2 sim kártya tartozhat, akár tartalékként amúgy? xD

2016. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tegyük fel hajózás közben kiesik a zsebemből a vízbe a telefonom a simmel együtt."


Erre találták ki a bluetooth headsetet.

A telefont biztonságos helyre teszed és akár te is beleeshetsz a vízbe.

2016. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Erre találták ki a bluetooth headsetet.

A telefont biztonságos helyre teszed és akár te is beleeshetsz a vízbe."


És ha épp a kezemben van a telefon mert valakinek üzenetet írok és akkor esik ki a kezemből amikor pont a víz fölött van, vagy ha építkezésen anyagba keveredik, vagy ha épp az új telefonomban akarok sim kártyát cserélni és közben keveredik el a kártya mert nem raktam bele azonnal az újba és nem találom meg, akkor mi van? Hagytam már el simet, nem is egyet. A kérdés erről szól. Tudom hogy veled nem volt még ilyen, de én képes vagyok rá. A mesét hagyd már rám. Ha birtokában vagy annak a számítástechnikai ismeretnek aminek segítségével képes vagy válaszolni a kérdésre az jó lenne.

2016. júl. 24. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, győztél.

Akkor másként fogalmazok.

Egy pancser kedvéért nem fog megváltozni a rendszer.

Tehát ne cserélj simet vizisízés közben, ne írj üzenetet betonkeverő fölött.

A szolgáltatóknak rajtad kívül még milliónyi ügyfele van. Ha mondjuk 500 ezer ilyen problémás kuncsaftja lenne, akkor bekalkulálná az üzleti modelljébe ezt a rizikót is.

De a valóság nem erről szól.

Nincs külön opció arra ha a sirály sz@rja le és nincs arra se hogy megrágja a kutya.

Amúgy van megoldás, két előfizetéssel.

Az egyik mindig biztonságos helyen van, erről minden át van irányítva a rizikós készülékre. Ha beüt a ménkű, akkor csere.

De ne csináld hogy én kaparom ki neked a gesztenyét. Okos gyerek vagy te, megoldod.

2016. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tehát nem lehet. (taps) De azért ne a pulóver kösse meg a nagymamát, nehogy már te háborodjál fel azért mert a kérdésre akartam választ kapni. Mi rosszat mondtam neked? Igazából csak hogy tudd soha nem hagytam el egyetlen sim kártyámat sem, csak mivel jobbat nem tudtam mondani gondoltam ha még jobban túlzok és kitalálok valamit hogy ugyan én miért is merem ezt megkérdezni(amit egyébként már a kérdésben is megtettem, úgy tűnik kevés sikerrel) akkor talán választ kapok, mert azt tapasztalom hogy máskülönben nehezebb a dolog(ha csak simán a kérdést írom ki, mert akkor jön a "hát ammeg minek neked szöveg"). Már nem mer lassan az ember kérdést kiírni, múltkor is egy ilyen idiótával kellett kulturáltan társalogni oldalakon át hogy végre ki lehessen belőle húzni amit tud. De biztos bennem van a hiba, de érdekes ha prohardveren bármi hasonlót megkérdezek fórumokon érdekes módon kapok rá választ és a kérdésre. Vicc ami itt megy. Am bluetooth headset-em is van. Néha én is hajlamos vagyok azt hinni hogy aki kérdez az csak hülye lehet, de na..azért jobb néha elszámolni 10-ig.

Köszönöm a segítséged.

2016. júl. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!