Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a huawei...

Sod szilvia kérdése:

Mi a véleményetek a huawei honor 5* telefonról, érdemes- e meg vennem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 04:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A honor márkájú telót nem ismerem viszont 3 hónapja vásároltam telefont az internet átböngészése után választottam a huawei p8 telefont megtetszett be is mentem egy üzletbe és kézbenfogva annyira nem fogott meg szép jó de valahogy nem..most nem is bántam meg mert rengeteg helyen olvasok hogy nem jó ilyen olyan amolyan bajokkal teli volt vele a jofogás a facebook sokan eladták .. De egyébként ezzel ellentétben sokan használják attól függ kinek milyen elvárásai vannak ... Egy sony xperia m4 aquára esett a választásom ..imádom nem bántam meg ezelött is sonym volt.. Meg egy pár huaweim is .. M4 nél csak a tárhelyet majmolják hogy kevés én elvagyok vele áthelyezem az alkalmazásokat sd re és ennyi ;) sok sikert a választáshoz
2016. júl. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!