Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak...

Mi baja lehet a telefonomnak és hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Amikor bele rakom az aksit a telefonba akkor magától próbál bekapcsolni és elkezdi kiírni a típust amit mindig szokot(Samsung Galaxy s3 lte) 5mp ig ugy van és utána fekete képernyő majd újra kiírja a típust és ujra meg ujra meg ujra és a töltést már kise írja.Próbáltam már másik aksit belerakni és feltölteni de akkor meg a töltés jelel csinálta ugyanezt.Android4.4.4 van rajta.

2016. júl. 27. 19:00
 1/9 |Orfeusz| ***** válasza:
A szoftver hibás rajta. Szervizben megcsinálják, vagy otthon is tudod, egyszerűen rá kell írni a belső memóriára a gyári rendszert. Ha nincs tapasztalatod, akkor a szervizt javaslom.
2016. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 |Orfeusz| ***** válasza:
Még annyit mondok, hogy a probléma neve "bootloop", így kell rá hivatkozni.
2016. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És kb mennyi lehet a szerviz?
2016. júl. 27. 19:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy System recoveryt sem tudok előhozni.
2016. júl. 27. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez bootloopnak tűnik, ez meg szokta oldani: [link]

Mielőtt még szervízbe vinnéd, próbáld meg ezeket megcsinálni hátha valamit rosszul csináltál. Ha nem flasheltél fel semmilyen szoftveres módosítást a telefonra és nem is frissítés után csinálja ezt akkor ennek működni kell.

2016. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam csak nem tudom előhozni most valamiért mert amint belerakom az aksit mindjárt bekapcsol és elkezd 5másodpercenként ujra indulni ugy hogy csak a típus képernyőt mutatja 5mp ig,aztán ujra ugyanez.
2016. júl. 27. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor újra kell flashelni a rendszert.

Itt egy tutorial hozzá: [link]

2016. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még ezt sem tudom megcsinálni mert amint ott vagyok a választásnál mindjárt kezdődik minden előről.
2016. júl. 27. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahogy új kéne próbálni ezeket a kombinációkat hogy mielőtt még kiadná a logóját, tehát mielőtt még beindulna, le kell nyomni őket mert olyankor ha jól tudom download mode nál nincsen logo, azonnal a download modeot tölti. Vedd ki az akkumulátort és próbáld meg valahogy előhozni így. Egyébként ha valóban nincs se recovery se download mode akkor jóformán nincs hozz se lehet nyúlni a telefonhoz.
2016. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!