Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívott ez a szám?

Miért hívott ez a szám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma, 12 óra és fél kettő környékén keresett egy ismeretlen szám (egyáltalán nem is volt kiírva semmilyen szám).Első alkalommal felvettem,beleszóltam, nem történt semmi, nem szóltak bele, letettem pár másodperc után. A második hívás alkalmával egy halk zörrenést, vagy pittyenést hallottam, ismét beleszóltam: Halló! majd pár másodperc elteltével egy másik ember válaszolt (férfi) a vonal végéről szintén egy hallóval - kicsit úgy tűnt, mintha az Én hangom torzították volna el valahogy, ez nem tudom mennyire lehetséges (lány vagyok)

Megnéztem a hívásnaplóban, mit ír ki, de annyit kaptam; a szám nulla (azaz, gondolom nem létezik)

olvastam már arról, hogy vannak telemarketingesek által kreált, egyszer használható telefonszámok, de akkor miért írja ki rögtön utána, hogy nem létezik (ráadásul mikor ilyen eset áll fenn, akkor is feltudják hívni az illetőt, de választ nem kapnak)? Mi lehet ez? Nem akarok túlozni, kicsit megrémített ez az eset.



2016. júl. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Máskor ne vedd fel a telefont, ha nincs kiírva szám, csak ismerős hívását vedd fel, ennyi, ne rémüldözz.
2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%

Erre nyilván mi sem tudunk válaszolni.

Gondolom egy ismerős letiltotta a számát és szórakozik veled, ennyi. Nem kell azonnal túlreagálni, az esetet.

2016. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a rejtett számú hívást a telefonodon és nem is tudnak hívni majd a rejtett számúak. Foglaltat fog kijelezni nekik, te pedig észre sem veszed, hogy hívtak, csak benne lesz a híváslistában, mint elutasított hívás.
2016. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számcserét is kérhetsz.
2016. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! - bár azt hallottam, belföldi hívás esetén a fogadott hívásért ugye nem kell fizetni, tehát ez eseten sem.
2016. júl. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!