Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefont szeretnék...

Drjoenh kérdése:

Új mobiltelefont szeretnék vásárolni. Sikerült leszűkítenem a kört két telefonra: Iphone 5s vagy Galaxy S5? Szerintetek melyiket érdemes megvenni és miért pont azt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 11:55
 1/5 anonim válasza:
Én nem vagyok Iphone párti főleg hogy én az LG-re esküszöm. Viszont én inkább az Iphone 5S-t mondanám, ha rám hallgatsz Samsungot soha soha soha nem veszel. Én és ismerőseim sokszor megjártuk vele. Lefagy, lassú. Újonnan vásárolt készüléknél a hang nem volt jó.. egyszerűen szörnyű telefonmárka. Ha ezek közül kell választani Iphone!
2016. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 amcsih ***** válasza:
ha nem zavar a 4 inches kijelző, akkor mindenképp iphone.
2016. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én S5-öt vettem, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, sztem érdemes megvenni. Hogy miért pont azt? Többet tud, mint egy 5S. Vízálló, Full HD AMOLED kijelző, USB 3.0/USB host, infra távvezérlő, vezetéknélküli töltés, pulzusmérő, hogy csak egy párat mondjak.
2016. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Hallod-e, Telekomnál 5S 16GB 124 990 Ft, míg SE 16GB 158 990 Ft. És kétszer olyan gyors, sokkal több ideig támogatja még az Apple. Megválaszoltam a kérdésedet segítőkészen, nem úgy, mint a többiek, akik hagytak volna belebotlani egy ekkora hibába. Szívesen : )
2016. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, végül S5 lett belőle. Egyatalan nem lassu,nem fagy le en teljesen meg vagyok vele elegedve. :)
2016. aug. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!