Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol állíthatom vissza a...

Hol állíthatom vissza a "hamis helyeket" a Samsung A 5 2016-os telefonomban?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy fake GPS alkalmazást és az csak úgy működött, ha engedélyezem a hamis helyeket. Az alkalamazás nem kellett, letöröltem, de most más alkalmazások nem ismerik fel a helyemet.

Kikapcsolnám, de nem találom, hogy hol állítottam be.



2016. júl. 30. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejlesztői lehetőségek.


De szerintem ott nem elég kilőni, töltsd le újra a fake gps-t, indítsd el, állíts be egy helyet, majd a értesítéseknél tudod leállítani. Utána uninstall, majd a fejlesztői lehetőségeknél tedd of-ra vagy Semmi-re, attól függ milyen android.

2016. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Azóta sikerült megcsinálnom. :)

(Úgy is próbáltam, de akkor már nem hozta be azt az ablakot az alkalmazás, így nem sikerült)


De azért leírom, ha valakinek még később szüksége lenne rá.


Beállítások-> Az eszköz névjegye-> Szoftveradatok-> build számára 7x rákattintani, hogy a fejlesztői beállításokat előhozza -> Beállítások( újra) -> Fejlesztői beállítások -> Hamis helyek engedélyezése

2016. júl. 31. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!