Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony M4 Aqua-m, folyamatosan...

Ciolo27 kérdése:

Sony M4 Aqua-m, folyamatosan (2-4 naponta) lefagy, semmit nem tudok csinálni vele míg teljesen le nem merül, mivel aksit nem tudom kivenni, csak utána tudom bekapcsolni, egy hónapos telefon, egy hete jött vissza szervízből, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha befagy újra tudod indítani a power és a hangerő fel gombbal együtt nyomva.


Bár én megvárnám míg befagy, felraknám a töltőre hogy kb 80+%-on legyen, majd úgy vinném be a szervizbe, és mondanám hogy már cserét követelek.

2016. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Emiatt kérhetek már újat?

Mert ugye az van, hogy miután bekapcsol rendesen megy minden rajta

2016. júl. 31. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Asszem a 4. szervízelés után jogod van kérni újat, de én úgy gondolom ha lefagyva beviszed a Cordonhoz (mert gondolom gyártói garancia) akkor ha még esetleg nem is volt 4 szervíz, talán kicserélik.


De a 4. után már tényleg jogod van, ha elutasítják akkor lehet fordulni fogyasztóvédelemhez.

2016. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!