Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megosztani a...

Hogyan tudom megosztani a gépem netét a telóméval?

Figyelt kérdés
android telefonról van szó
2016. aug. 1. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van benne wifi(gépben és telóban is) akkor hotspotként tudod használni a gép wifi-jét hogy megossza az etherneten jövő kábeles netet, magyarul a gép ilyenkor wifi routerkét is működik.


Ha nincs wifi csak USB akkor még ezt találtam: [link]

2016. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyilván sehogy.
2016. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lehetne, régebben én is szórakoztam ilyesmivel csak hát kinek van kedve egész nap a gép mellett ülni hogy azon netezzen, akkor inkább már gépen. De ettől függetlenül működik(arra jó ha csak épp annyira kell hogy valamit letöltsön a telefon), a hotspotos megoldás meg esetleg jó router helyett ha amúgy is menne kb egész nap a gép, mert hogy ehhez ugye bekapcsolva kell maradnia hogy ossza a netet.

Nyilván azért van kb mindenkinek valamilyen wifi routere vagy esetleg más olyan eszköz ami kizárólag ezzel foglalkozik(raspberry pi) mert így kényelmes és praktikus.

2016. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!