Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iphone 6 es...

Mi a különbség az iphone 6 es 6S között?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá nekem ránézésre ugyanolyannak tűnik de láttam hogy elég nagy különbség van a kettő ára között :D
2016. aug. 1. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
6S: gyorsabb processzor, nagyobb ram (rendszermemória), nagyobb felbontású kamera, frissebb szoftver, és 1 évvel fiatalabb kiadás. Ennyi.
2016. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es 6-t megéri még venni? :)
2016. aug. 1. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ.

Csak menőzni akarsz? Azaz Telefon&SMS&Facebook&Instagram

vagy ki akarod használni az A9-es procit és a +1GB ramot?


Pl nagyobb játékokkal.


De szerintem nem, mert ha valaki vesz iPhone-t, 1.000-ért már játékokat nem vesz rá:D


Biztos vagyok benne hogy elég lenne neked a sima 6, ha úgy gondolod nem igaz rád amit írtam, akkor meg vedd meg a 6S-t.

2016. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább alap alkalmazásokat használnék, játszani nem nagyon szoktam, max ha rám jön valami hype, hogy nekem most Star Wars játék kell :D de az alapján amit írtál szerintem is elég lenne egy 6-os és azt még úyg meg is engedhetem, 6S-re már nem telne.
2016. aug. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!