Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék új telefont...

Most szeretnék új telefont venni. Iphone 5s-re gondoltam mert annak mar egész okés az ára és nekem ez a széria tetszik a legjobban. Nézegetem itt gyk-en hogy elavul lelassul mert nem jön rá majd frissités?

Figyelt kérdés
Ez mivel jár kb? Mert ha minimálisan lesz csak lassubb es minimálisan nem férek hozzá uj alkalmazásokhoz akkor az nekem nem baj. Csak ugy irnak rola , hogy még 2 év aztan szószerint hasznalhatatlan lesz. Most akkor hogy is van ez?
2016. aug. 1. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2 èv alatt minden teló elavul, de azèrt a használhatalansághoz azèrt kell vagy 5 èv.
2016. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is csak azért nem veszek IPHONE-t, mert 2 éves hűségidővel tudnám csak megvenni, viszont két év alatt elavul, tönkre nem megy, barátnőmnek IPHONE 4 van és több, mint 2 éves, akku is az eredeti és egész jó, bár kicsit lassú, de működik.
2016. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nincs egy hete, hogy megvettem az 5S-t imádom nem lassú sőt... A G4 ztán valami hipergyors a telefon:). Sokan szidják az Akku miatt hát nem tudom ebben is ronggyá veri a G4-et.. A Szelfi kamera hiába 1.2 megapixel ebben is szarrá veri a G4et... En imádom:). Azt mondták a 16 gigán nem lehet elférni én tökéletesen elférek rajta:).
2016. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!