Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a Huawei p8 lite...

Betört a Huawei p8 lite típusú telefonom kijelzője. Azonban az érintő panel mindenhol hibátlanul működik. Hol/ hogy tudnám legolcsóbban megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Garancia még van rá ( Média Markt), de gondolom ez nem jelent semmit.
2016. aug. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, sőt el is fog veszni, mert gondolom nem márkaszervízben akarod dupla áron megcsináltatni.


Mivel szerintem egybekijelzős, így hiába érzékel, az egészet ki kell cserélni, nem elég az üveget, mert nem lehet. De a szervízben megkérdezed 100% biztos választ kapsz majd, én olyan 90%-ra tudom ezt mondani.


20-30 ezer között lesz.


De megtudod úszni 10-ből is ha rendelsz ebayről utángyártottat, és saját magad megszereled. De úgyse tudnád, én se szerintem pedig én már szedtem szét mobilokat, szóval ne tedd ezt.

2016. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen a válaszod!

Semmiképp nem akarom a médiába visszavinni mert tudom, hogy ott lenne hetekig és nekem kellene a nyakukra járnom... Jártunk már így.

2016. aug. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!