Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite vagy P8 lite...

Huawei P9 lite vagy P8 lite éri meg jobban?

Figyelt kérdés
25.000 ft a különbség a kettő telefon között, nemtudom hogy melyik érné meg jobban. Van ennyivel jobb telefon a P9? Mivel tud többet?

2016. aug. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A P9 Lite újabb mint a P8 Lite pontosabban én a P8 Lite telefonom 1 éve vettem akkoriban jöttek be. Egyik munkatársam nem rég vett P9 Lite telefont és bár picivel tud csak többet mert a barátnőjének P8 Lite telefonja van és összehasonlította a kettőt.


Igazából attól függ hogy mennyire akarod kihasználni. Mert a P8 Liteon is elmegy a legtöbb játék és internetezni is tökéletesen lehet vele, nagyon szép fotókat csinál tehát én a P8 Lite telefont csak ajánlani tudom ha mégis annál maradnál. A P9 szériát annyira nem ismerem.

2016. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És 1 év után még mindig jól működik? Köszönöm a választ😊
2016. aug. 1. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed igazából. Én ha most tehetném, ráköltenék még 25ezret a P9 lite-ra, tetszik a design, ujjlenyomat érzékelő, 1080p kijelző, erősebb fényerő = napon sokkal jobban látni.
2016. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A P9 Lite nem kicsivel jobb, hanem sokkal, szerintem abszolút megéri azt a 25 ezres pluszt!
2016. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem egy P8 Lite-ot, szerintem drágább a 9-es mint amennyivel jobb :/
2016. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!