Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AppleCare+ egy megbízható...

Az AppleCare+ egy megbízható biztosítás?

Figyelt kérdés

Igazából adódhat a kérdés, hogy miért nem előtte érdeklődtem, de azaz igazság, hogy előtte nem is tudtam ennek létezéséről.


Múlt év Márciusában vásároltam életem első iPhone-at és a lelkes eladó egyből ajánlotta ezt a fajta garanciát, ami az elmondottak alapján, ha bármi baleset történik a telefonnal, vagy elromlik hardweresen, kisebb összeg befizetése után, akár egy teljesen új ugyanolyan telefont kaphatok kézbe.

Oké.

Azóta Novemberben, majd Februárban is volt egy igen szerencsétlen leejtésem a Tegnapiról nem is beszélve.

Végképp darabokra esett le vállt széttört repedt elferdült a telefon, de még működik.

Sajnos tokot és fóliát sem használtam, megfogadtam, ha sikerül kicserélnem, az újra első nap teszek mindent.


A Kérdésem, nyugodt szívvel ellátogathatok egy Apple boltba a számlával, blokkal, kis könyvvel telefonnal és egy átlagos baleseti bejelentést követően az adott összeg kifizetése után kapok egy újat? (Vagy itt is vigyázni kell, mit és hogyan jelent be az ember?)



2016. aug. 3. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!