Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Iphone-t ajánlotok...

Milyen Iphone-t ajánlotok nekem és mekkora tárolóhellyel?

Figyelt kérdés

Most fogok váltani Androidról, szóval nekem minden teljesen új lesz rajta. Milyet érdemes venni? Nektek milyen van?

Ja és miben más a használata mint pl egy Samsungnak?


2016. aug. 3. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából csak az operációs rendszer más, a használata nem annyira más szerintem, annyi hogy nincs a kijelző alján 3 gomb csak 1. De nem fogod hiányolni őket, a multitaskingot a home gomb 2x lenyomásával érheted el, a vissza gombot pedig mindig meg fogod találni a kijelzőn.

Sok androidos haverom nyomogatja a kijelző alján lévő nem létező vissza gombot. :)


Am nekem 6s em van, de szerintem a 6 sem rossz (és ugye olcsóbb), ha a kisebb méretet kedveled akkor meg ott van az se. Mindenképpen 64Gb os telót vegyél mert szerintem a 16Gb s nagyon kicsi.

2016. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
SE
2016. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

#1 hát én bizony hiányolom a gombokat és nem is nagyon szeretem az SE-t, az androidom többet használom, pedig 2 éves és nem felső kategóriás volt a maga idejében sem, de még mindig jobb a kijelzője, mint az SE-jé


SE kicsi, túl kicsi netezésre, és olvasásra is, viszont gyors és csak ritkán fagy le (tudom, tudom, az iphone olyat sose csinál)


mondjuk, szép képeket csinál és a nincs olyan kiegészítő, amit nem lehet megvenni hozzá


16 GB kevés, nagyon


appok drágák


ha megtehettem volna a válogatást, amikor meg kellett vegyem a telefont, akkor xiaomi-t vagy samsung s7-et vettem volna

2016. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

6s vagy 6s plus és tárhelyen egyáltalán nem szabad spórolni. Ugyebár nem bővíthető és nagyon bekorlátoz. 64gb-ban kell gondolkozni.


(Bár én nem vennék iphone-t szerintem szörnyen túlárazott és semmivel sem jobb mint bármelyik felső kategóriás androidos telefon. (felső kategóriás androidos készülékeket használok, nem lassulnak, nincs semmi bajuk))

2016. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1 hónap és itt a 7 és a 7plus/pro(hivjátok ahogy akarjátok) mostmár ne vegyél "régi" iphonet. Min 64gb.

Nekem egy 6S plus van.

2016. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzed van rá! Például a legjobb, az abszolút csúcs iPhone a 128 gigás 6S Plus, az újonann, kártyafüggetlenül legolcsóbban 270 ezer Ft körül van.
2016. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Iphone 5sre gondoltam 64GB-tal
2016. aug. 4. 16:03
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
5s?? na azt mostmár főleg ne, az árkategóriájában sokkal jobb telefonok vannak.
2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Például? Samsung lenne a másik, amit választnék. Na meg nagyon dícsérik a Huawei P8 Lite-ot is, viszont nekem volt már Huawei-om és nagyon nem voltam vele megelégedve, szóval ebben se bízok.
2016. aug. 4. 21:05
 10/22 anonim ***** válasza:
SE. Telekomnál 5S 130, SE 150
2016. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!