Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a három telefon közül...

Ez a három telefon közül melyik a legjobb? Sony xperia XA, Samsung galaxy A3 (2016), Huawei P9 LITE

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni csak ez a három közül nem tudom hogy melyiket érdemes?

2016. aug. 3. 23:50
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Egyértelműen a P9 lite a legjobb ezek közül.
2016. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen én is arra felé hajlok csak nem tudom mert idáig Samsung telefonjaim voltak és most váltsak Huaweira? Mert azért Samsungnak úgy mond nagyobb hírneve van mint egy Huaweinak.
2016. aug. 4. 01:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A huawei ma már teljesen jó színvonalat képvisel, a p9 lite jó választás, nyugodtan mehet.
2016. aug. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A p9lite a legjob a legjobb ezek kozul, szarszung ingyen sem kene az xanak meg csak egyszeruwn szar a hardvere
2016. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Eddig nekem is csak Samsung telefonom volt.

Most P9 Lite-om van és teljesen meg vagyok vele elégedve szóval nyugodtan válaszd a P9 Lite-ot.

2016. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz majd! Már amúgy is unom kicsit a Samsungokat
2016. aug. 4. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A Samsungok kissé túlárazottak, a Huawei viszont nemcsak hogy nagyon jó ár-érték arányt képvisel, de ugyanolyan minőségi márka, viszont sokkal stabilabb rendszerű, és ártól függetlenül hardveresen is egyértelműen a legjobb ez a 3 közül!
2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!