Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem ágy magasságból az...

Kevin576 kérdése:

Leejtettem ágy magasságból az iphone 4-emet és most nem kapcsol be. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Eddig teljes mértékben működött, most se tört be csak nem kapcsol be, és nem reagál semmire, gép se érzékeli.

2016. aug. 4. 14:36
 1/4 anonim válasza:
52%
Dobd ki, és vegyél egy használható telefont.
2016. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem erre voltam kiváncsi.
2016. aug. 4. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Manapság 10 ezerért jobbat kapsz.

Ilyen eseetben két dolgot kérdezhetsz, jajj leesett és mit nyomjak, vagy ha belátod, 10 ezerből jobb telót kapni, kérdezd meg külön kérdésben, HOL???

Igaz, azt fogom mondani, dobd ki az ablakon a sz.r almás telődat, és vegyél egy 10 ezrest itt....

2016. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Dobd ki.


Mi lenne a teendő? Vidd szervizbe, ha még használni akarod, azt a vackot. Valószínű elmozdult benne valami, vagy szimplán tönkrement, mert hát minőségi. :D

2016. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!