Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P8 lite vagy...

Huawei Ascend P8 lite vagy Samsung Galaxy J3?

Figyelt kérdés
Telefonvétel előtt állok és e kettő készülék az esélyes. Utánaolvastam több helyen, néztem értékeléseket és közel egyformák, szóval nem egyértelmű hogy melyik az alkalmasabb mindennapi használatra. Aki ért hozzá vagy van ezekkel a modellekkel tapasztalata, legyen olyan szíves és írja le. Előre is köszönöm!

2016. aug. 4. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu p8lite de az arabol sokkal jobb mobilt is lehetne venni, van mas lehetoseged?
2016. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másra lehetőség nem igazán van. Viszont a p8lite-val kapcsolatban felmerült, hogy az aksia gyengébb. Továbbá nem tudom hogy sokat számít-e az AMOLED kijelző
2016. aug. 4. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat igen az aksi az egyetlen hibaja de nekem egy samsung se kene meg ingyen se
2016. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől hallottam, hogy a Huawei rendszere kezelhetetlen és nincs rendes menüje, meg hogy a kamerája hiába jó, attól még nem szépek a képei (és sok mást). Ez így mennyire igaz?
2016. aug. 4. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

P8 lite-m van, az akksija nem erős, 1 napot bír ki csak kb (mint minden mai telefon).


Az hogy az ismerősöd nem tudja kezelni, részvétem. Röhejesen egyszerű az egész rendszer, nincsen menü gomb, hanem olyan mint iPhone, hogy a háttérképre vannak rápattintva az alkalmazások és csak úgy görgetsz.


Eleinte én is paráztam, hogy de hát ez milyen már, hogy nincsen menüje a telefonnak, de használat közben rém egyszerű, nem kell a menüben 5 órát görgetned mire odatalálsz az apphoz, minden kéznél van. Amúgy ha nagyon zavar, letöltesz rá egy Nova Launchert és megvan oldva, messze a legjobb Launcher a földön. Én már nem nagyon tudnék menüs telefonra váltani. A lollipop rendszer nekem sose fagyott le, most raktam fel a 6.0-t és próbálgatom, de eddig ez se nagyon fagyogatott, nagyon gyors.

2016. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenféle beállítás nélkül, ilyen képeket csinál. ( Semmi fényképező mód nem volt bekapcsolva, csak pillanat képek, még a Lollipop rendszerrel )

2016. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyértelmű h p8 lite sokkal jobb szinte mindenben nekem az van barátnőmnek j3 és enyém ezerszer jobb!!!!
2017. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!