Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro vagy...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro vagy Vernne Thor?

Figyelt kérdés

Egy egyetemistának melyik a megfelelőbb? Tipikusan olyan "mindenes" telefon lenne, szóval használnám telefonálásra, fényképezésre, tanulásra, internetezésre stb. Egyik márkát sem ismerem és érdekelne, hogy melyik a megbízhatóbb, szerehetőbb. Mindkettőről jó tapasztalatokat olvastam, és most nem tudok dönteni.

A Xiaomi 65.000 Ft körül van, a Vernee Thor pedig 40.000 Ft.


Ti melyiket választanátok?

Köszi előre is, ha segít valaki! :)


2016. aug. 6. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem redmi note 3prom van. A xiaomi a vilag top5 markajaban benne van. A vernee pedig egy uj feltorekvo ceg jelwnlwg 2mobillal. A xiaominak az az egyetlen hibaja h hianyzik belole a b20 de kulonben nem rossz. A vernee nagyon jo mobil de nem tokeletes ezt ugy ennyi penzert nem is lehet elvarni. A redmi note 3pronak jobal szebb a kameraja femhaza van meg ugye sokkal erosebb is stb. Ha hosszu tavra tervezel a mobillal akk en ink azt ajanlom
2016. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igen, hosszabb távra tervezek. Akkor a b20 hiányától eltekintve minden szempontból a Xiaomi a jobb választás? Nem zavaró a mérete?

2016. aug. 6. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomit venné, a Vernee Thornál sok a hiba:

[link]

2016. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Xiaomit vedd, haveromnak van, és neki tetszik! #1 A Vernee Cégnek 3 mobilja van, de mindegy...
2016. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb indokot nem írtam, a Xiaomi, mint már előttem leírták a világ egyik legnagyobb gyártója, minőségi és már "bejáratott" dolgokkal, melyekre általában pozitív a visszajelzés. A Xiaomi hardveresen jóval erősebb, ezáltal gyorsabb is. Aminek azért nézz utána, hogy a Xiaomin, bár Android van, kissé átvariált, úgy nevezett MIUI, tehát kissé más, mint a sima Android, amennyiben értesz a Custom ROM-hoz, akkor mondom, hogy van rá van Offical CyanogenMod 13, amivel már úgy fog kinézni, mint a "sima" Android.
2016. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!