Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone-ról egy másikra át...

Egy iPhone-ról egy másikra át lehet másolni a beállításokat személyes adatok és jelkód nélkül?

Figyelt kérdés

"mi milyen módon van beállítva", teszteléshez kellene, mondjuk egy alkalmazás rendellenesen megy egy készüléken, másikon meg jól...

Ne egyenként kelljen végignézni a beállításokat hanem egy mozdulattal át lehessen másolni. Létezik ilyen?



2016. aug. 7. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha elmondanád, mi a hiba, tudnánk rá válaszolni, mert olyan, amit te kérsz (személyes adatok és jelkód nélkül, egy másikra át másolni), nem valósítható meg
2016. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy megvásárolt alkalmazás egyik készüléken hibásan működik, másikon jól.

A "beállítások" alatti rész kellene személyes adatok és jelkód nélkül.

Gondoltam, hogy nem valósítható meg, de reménykedtem benne, hátha.

2016. aug. 7. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a típus? (készülék) Ugyanaz az iOS verzió? Melyik alkalmazás? Melyik funkciója nem működik?
2016. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentéssel megoldható, de ahhoz aztán minden kell. Ahogy te akarod úgy nem.
2016. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külső alkalmazással megoldható, hogy szelektíven csinálj backupot, és illetve azt szelektíven állítsd vissza.

Tapasztalataim szerint ilyen problémát okozhat (előfordulási gyakoriság szerint):

-iOS főverziók eltérése

-eltérő területi beállítások (főleg magyar tizedesvessző használatára nem szoktak felkészítve lenni a rosszul lokalizált alkalmazások)

-rossz bevitt adatok (pl felhasználó számára á, à, â ugyanaz)

2016. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 vagyok: alkalmazás neve lemaradT: [link] (még sosem használtam, csak most rákerestem)

Egyébként elgondolkodva, régebben (iOS6 esetén legalábbis) iCloud restore esetén meg tudtam adni, mit állítsak vissza, de mostani support oldalak erről már nem tesznek említést.

2016. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!