Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes venni?

Milyen mobilt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ha érintőképernyős telefonrol van szó, akkor kizárólag Lumia jöhetett szoba nálam. De tudjuk, Lumia már nem lesz.. milyen telefont érdemes venni? A gondom, hogy az androidot rühellem és semmi pénzért nem vennék, iphone.. még probáltam soha, de nem sok jot hallottam róla. Illetve elég divat telefon...

2016. aug. 7. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Szóval valakitől hallottad hogy az android szar lassú, akinek valami Samsung galaxy mini kategóriájú telefonja volt, és ezért elkönyvelted az egész op rendszert szarnak?


Taps taps taps :D Szerintem ne vegyél semmit, max egy nyomógombosat.

2016. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szoval te általánositasz. Taps, taps, taps.

Menjél, kapáljál napi 8 órát.


Az iphone után irtam, hogy ,,még (nem) probáltam soha" - igaz most olvasom, hogy lemaradt egy "nem", de ki lehet következtetni, hogy soha nem probáltam még iphonet.


Az aggyal rendelkező emberek kilogikázzák, hogy androidot már igen.

2016. aug. 7. 23:34
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes, én két éve nyúzok egy Androidos Xcover2-t,és ha lecserélem, akkor csak egy Xcover3-ra.

Két hétig volt Windows-os Lumiám - örültem hogy el tudtam adni.


Vegyél olyant, amit neked tetszik!

A kérdésednek annyi értelme van,mint ha azt kérdeznéd, hogy mit ebédelj holnap, mi fog ízleni.

2016. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
76%
Szia attól függ hogy mire használnád? Melyik korosztályba tartozol? Ha ilyen jobb nagyon fejlett telefont szeretnél(ami még az asztali gépemet is leveri) akkor a Sony M5öst ajánlom! Víz- és porálló,4k minőségű videokat lehet vele készíteni,üveg borítja és még jó sok jó tulajdonsága van ez csak egy pár ami eszembe jutott..ha középkategóriás telefont szeretnél akkor az újabb LGket ajánlanám(nekem K10es van) vagy ha nem LG akkor Samsung note 3 v 4 akár galaxy lte prime vagy ott van még az A3 vagy a J6
2016. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Középkorosztály. Igazából nekem, ami fontos, hogy hivni tudjak és tudjanak engem, sms. Tehát nem kell, hogy csúcs vagy akár középkategoriás legyen.
2016. aug. 7. 23:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyomogombos jó lesz, android sincs rajtuk
2016. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
sajnos az android tényleg instabil, első válaszoló
2016. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Egy Z5-ön vagy egy S7-en is?

Vagy tovább megyek: Egy Nexus 6P-n is?


Ha a válasz igen, linkelj forrást, de az nem állja meg a helyét hogy "mert jóska azt mondta, szóval tuti így van"

2016. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Vicces vagy... 150-70 ezret fizessek egy stabil rendszerért? Hagyjad már...
2016. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is mennyi pénzed van rá?

Másodszor milyen rendszer fusson rajta?


Ha az Android és az iOS is szar számodra, akkor alapból nem sok lehetőséged marad...


Vagy nyomógombos vagy Blackberry.

2016. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!