Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vennék új telefont de...

Most vennék új telefont de nemtudok dönteni: Iphone 5s 32 gb vagy iphone se 16gb? Megnéztema mostani telómon ami egy microsoft 9 gb van megtöltve úgy h minden rajta van amit szeretnék. Szerintetek így jo lesz nekem egy 16 gb is vagy nem?

Figyelt kérdés
okos kis fejemmel gondoltam h lehet h iphonon nagyobb helyet foglalnak a cuccok bár total nem értek hozzá :D
2016. aug. 8. 20:02
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A 12MP-es kamera is gyorsan pakolja a nagy képeket a tárra, az appok is csak egyre nagyobbak lesznek, pár zenét is gondolom szeretnél rajta tartani. A 16GB tényleg csak akkor elég, ha kevés appot telepítesz, és nem fényképezel sokat. Pár év múlva komoly bosszankodást okozhat, hogy nem férnek rá a kívánt alkalmazások.


Az 5s meg sokkal gyengébb.

2016. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagy tárhely-párti vagyok, de a kettő közül inkább az SE-t választanám.
2016. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!