Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t szeretnék venni. Ha gyári szoftverrel vásárolom meg, akkor azon be tudom állítani valahogy a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés
Interneten keresztül szeretném megvásárolni, és a honlapon ahol néztem azt írták, hogy megvehetem gyári szoftverrel, ami frissül később, de nem tartalmazza a magyar nyelvet, vagy megvásárolhatom fix szoftverrel, ami tartalmazza a magyar nyelvet, de később nem frissül. További kérdésem az, hogy szerintetek ez a frissüléses dolog a MIUI-ra vonatkozik csak, vagy az Android rendszerre is?Köszi előre is a választ!

2016. aug. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

A miui egy módosított android rendszer, nem pedig egy felület mint pl. a touchwiz.

Amúgy ha magyar nyelvvel veszed akkor is fogod tudni frissíteni csak nem automatikusan, hanem ahogy kijön egy új, magyar nyelvű verzió, azt te szépen letöltöd és manuálisan telepíted a telefonra.

2016. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

A MIUI kb. hetente kap frissítéseket, nagyon jól támogatják. De a Global ROM (rendszer) nem tartalmaz "még" magyar nyelvet.

(Már hónapok óta 99%-ig elkészült státuszban van a magyar fordítás.)


Ha nem a gyári Global ROM-ot teszed rá, akkor azt nem lehet a frissítés alkalmazással frissíteni. A magyar nyelvű módosított ROM-ok mind ilyenek.

Viszont ha kézzel, recoveryből szeretnéd frissíteni, azt minden további nélkül megteheted.

Itt a frissítés MIUI verziókra vonatkozik, de az új Android kiadásokat is hozzák magukkal ezek. Egybe van gyúrva a MIUI és az Android alap.

2016. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 9. 04:19
 4/4 Hajnal Márton válasza:
#1 csak akkor lehet magyar nyelvű rendszert frissíteni ha nyitva van a bootloader
2016. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!