Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iskola vihetek táblagépet?

Iskola vihetek táblagépet?

Figyelt kérdés

Azért vinném mert erre töltöttem le a kötelező olvasmányokat nem írásos formában olvasom!

Az iskola szabályzatának az áll hogy mobil eszközt és ms kommunikációs eazközt nem lehet vinni

Akkor a táblagép kommunikációs eszköz vagy nem?

Mert a suleszban nincs wifi így facebookra vagy messenger nincs még nincs mobil neten se táblagépre ugyébár nincs viber nekem legalábbis nincs mert már van egy de nem tom a kódot.maximum diktafonként és fényképezőként használható



2016. aug. 8. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációs eszköznek (is) minősül a Tablet.

Az már más, hogy nem tudod kihasználni.

Amúgy fura ez a suli szabály. Megértem annyival, hogy nem jó ha mobilon lógnak a diákok - ha a tanóra (meg a tanulás) hátrányára megy, de ezzel a tiltással csak a hozzá nem értésüket tükrözik.

2016. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Inkább hozzáértők, mert tudják, hogy a kiscsótányok egész óra alatt a "kommunikációs eszközüket" bvziznák és így rövidre zárták a témát.
2016. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

SIM nélküli tablet nem kommunikációs eszköz, ha fogad SIM kártyát, akkor technikailag szabályzásszerű bevinni.


De erre kérdezz rá az ebben ügyeletes tanárárnál, hogy olvasásra használhatod-e.

2016. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább hozzáértők, mert tudják, hogy a kiscsótányok egész óra alatt a "kommunikációs eszközüket" bvziznák és így rövidre zárták a témát."


Nálunk nincs tiltva mobileszköz használata, még tanóra alatt sem, feltéve ha nem zavar másokat ( persze a tanárok van hogy szólnak ). Volt már olyan is, hogy kifejezetten a feladat része volt, hogy keressünk rá valamire az interneten.

Viszont ha nincs rá szükség, akkor szinte senki nem veszi elő a mobilját, max csak nagyon ritkán.

Pedig még csak nem is egy elitgimnáziumról van szó.

2016. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

zoligyerek:

ja hát persze, véletlenül sem az iskolával lennének gondok, ahol ezek előfordulnak. Figyelemzavaros diákoknak meg nem kell mobil, csinálják anélkül is a fesztivált.

2016. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Magyarország nagyon le van maradva ilyen téren. Milyen hülye elavult szabályok ezek? Fejlettebb országokban már kifejezetten kell a laptop és a tablet az iskolákba, mert megtanítják, hogyan lehet értelmes dolgokra használni. A tanulnivalót is digitális formában adják oda, így nem kell megszakadni a könyvekkel teli táska cipelésétől.

Amíg nálunk informatika órákon a Wordot meg az Excelt tanítják, addig máshol már programoznak....nálunk ha valaki ilyet akar tanulni, azt csak szakképzőben, vagy egyetemen teheti meg.

2016. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz ez a kijelentésed, hogy tabletra nincs Viber. :D Csak béna vagy.
2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat én sem értek egyet zologyerekkel mert pl félkoreában tanúló robotot kap a kormyanytól az ŐSSZES diák

És a viber pedig azért nem jó mivel már egyszer el használtam egy másik táblagépre a telefon számos!ár és csak 1 x engedi

2016. aug. 9. 21:16
 9/9 A kérdező kommentje:
*délkorában
2016. aug. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!