Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne okos...

Melyik telefon lenne okos döntés? Szeretnék új okos telefont vásárolni, nem tudok dönteni, mert egyszerűen túl sok infó van az interneten, hogy mégis mit kellene figyelembe venni. Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Középkategóriás telefont vennék, maximum 70 e ftig. Jelenlegi telefonom 3 éves,most kezd szegényem meghalni, Xperia Sp, eddig nagyon jól bírta. 1 GB RAM, 8 GB belső, 1,7 Ghz 2 magos és 2370 mAh akksis, ennél természetesen alább nem adnék. De gondban vagyok, mert olvastam, hogy nem feltétlenül a magok száma és a Ghz a mérvadó, hanem maga a proci típus. Lenovo P70,HUAWEI P8 LITE, LENOVO VIBE S1 LITE,LENOVO VIBE P1M, ezeket nézegettem a jelenlegi helyett, de nem tudom melyik lenne a jó döntés.

Hozzáértők segítségét szeretném kérni, hogy mit javasolnak, melyik telefon típus lenne ezek közül a legmegfelelőbb mindennapi használatra!?


Köszönöm szépen előre is!



2016. aug. 9. 09:34
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Huawei P8 lite lehet, hogy kihúzva a listáról, mert az akksi kicsinek bizonyul.

Ezen kívül várom az ötleteket, érveléseket, kinek milyen van esetleg.

2016. aug. 9. 09:45
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem redmi note 3prom van, en a azt ajanlom es a vernee appolo liteot
2016. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Közben nézegetem a neten, fórumokat is,látom, hogy ajánlják ezt a telefont többen is, de nem tudom, picit fenntartásokkal vagyok ezekkel a számomra ismeretlen márkákkal.

Lehet, hogy csak sztereotípia, de félnék befektetni egy nem "itthon bárhol kapható, és szervizelhető" telefonba.

2016. aug. 9. 10:14
 4/30 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet, hogy csak én nem ismerem, és amúgy elismert stabil márkák
2016. aug. 9. 10:15
 5/30 anonim ***** válasza:
A xiaomi a vilag 3. Legnagyobb mobilgyartoja nagyon jo ar/ertek aranyu mobiljaik vannaj
2016. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Magyarországon van forgalmazója? Pontosabban, hol lehet beszerezni, ha nem rendelésre szeretném?


HUAWEI Y6 Pro, ami most még felkeltette az érdeklődésem.


4 magos 1,3 Ghz proci, és erős akksi, ígéretesnek néz ki.


Valaki vélemény?

2016. aug. 9. 11:13
 7/30 anonim ***** válasza:
En a redmu 3prot es a redmi note 3port ajanlom mindegyik megeszi reggelire az y6prot. Az eustockrol megtudod venni mind a 2ot
2016. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nézegetem köszi, és a ZUK Z1?

Milyen ár/értékben?

2016. aug. 9. 11:58
 9/30 A kérdező kommentje:
Fene tudja miért tartózkodok ennyire az anonymous márkától. Valamiért az van a fejembe, hogy a sony, huawei, lg, lenovo, samsung...stb...ezek a megbízható márkák
2016. aug. 9. 15:27
 10/30 anonim ***** válasza:
A xiaomi a 3 legnagyobb marka sokkal jobb minoseguek es ar ertek aranyuak mint a samsungok es a sonyk
2016. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!