Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bekapcsoló...

Hogyan lehet bekapcsoló animació (ka) t tenni androidos telefon (ok) ra? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Tudjátok, mint az iPhone-oknál! Amikor bekapcsoljuk őket, akkor egy animacióval jelennek meg az ikonok. Azt tudom, hogy az eredeti iLauncher-ben van ilyen, de én nem iPhone kezdőképernyőt akarok, hanem androidot. Az se baj, ha kell hozzá Go, Nova, vagy más változtatható témájú launcher. Előre is köszönöm!

2016. aug. 9. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
bootanimation?
2016. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mondjuk én nem a telefon teljesen kikapcsolt állapotában lévő bekapcsolásra gondoltam, de ez is hasznos lehet a közeljövőben. Én a kijelző feloldása utáni animacióra gondoltam, amikor bekapcsol a kijelző, és megjelennek az ikonok.
2016. aug. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!