Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell hamarabb fizetnem...

Miért kell hamarabb fizetnem az előfizetésnél?

Figyelt kérdés

Előfizetéses telefont vettem a múlt hónap(július) 20.-án

Én úgy tudtam,hogy Augusztus 20 vagy 21-én kell kifizetni,de 6-án kellett volna és nem fizettem ki és most elvették addigra az előfizetésem amég ki nem fizetem.

Ez miért van? Miért nem egy hónapra rá kell fizetnem?



2016. aug. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "úgy tudtam" nem jelent semmit, amit aláírtál, az számít. Egyébként sehol nincs előírva, hogy egy szolgáltatásért csak teljesítés után kell fizetni. Pl. buszbérletet sem 30 napos fizetési határidővel adnak, azt előre le kell perkálni.
2016. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen kerek a dolog. 1 befizetés elmaradása után még abban a tárgyhónapban nem "vesznek el előfizetést".

Hol vetted? Milyen csomag? Mi áll a számlán határidónek?

2016. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Miért kell hamarabb fizetnem az előfizetésnél?"

Pedig benne van a nevében is: ELŐfizetés...

2016. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem előre kell fizetni. Nekem legalább is amikor számlazárás van, az elmúlt hónap alapján jön a számla. Hiszen az alap előfizetéshez még bőven csinálhatnék plusz összeget.
2016. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam,hogy az előfizetés aktiválása után egy hónappal kell kifizetni. Nem szóltak semmit és úgy néz ki,hogy 14 nap elteltével kell fizetni. Ezt nem egészen értem...

Orange-os előfizetésem van egyébként,mert Erdélyben lakom.

Most meg felfüggesztették az előfizetésem amég ki nem fizetem..

2016. aug. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!