Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik folyamat...

Miért nem kapcsolódik folyamatosan a telefonom a wifire?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy van egy huawei p8 lite-om.Nem régi körülbelül 5 hónapja vettem. Eddig kiválóan működött...Most két napja azt csinálja hogy egy darabig van wifi,utána ha úgy gondolja akkor lecsatlakozik. Ha olyanja van akkor vissza kapcsolódik,de ha nem akkor hiába megyek bele a wifibe,ott van hiába megyek rá arra hogy kapcsolódás nem csinál semmit és van hogy nem jelenít meg egy wifi hálózatot sem. Otthoni wifiről van szó de az az érdekes hogy a többieknek itthon minden rendben...próbáltam ki-be kapcsolni a wifit,újraindítani a telefont...már visszaállítottam gyárira de így se....ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném :)

2016. aug. 12. 10:08
 1/2 anonim válasza:
Egyik barátomnak túlmelegedett a telefonja és konkrétan kiégett belőle a wifi antenna része vagy mi. Nem lehet hogy neked is túl meleg lett a közelmúltban?
2016. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...nem hajtottam meg annyira hogy annyira túlmelegedjen....de nem tudom....honnan lehet tudni ha valami lyesmi történt?
2016. aug. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!