Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki a tabletemről...

Pistifon kérdése:

Segítene valaki a tabletemről letöröltem véletlenül pár renszeralalmazást és nem tudom visszahozni?

Figyelt kérdés
Egy Lucky Patcher nevű alkalmazással törölték az odex fájlokat.Utána pár nappal visszaállították a gyári beállításokat mert a wifim nem kapcsolt be. Mire kész lett eltűnt a médiaalbu a galéria az óra és még pár. A wifim még mindig nem kapcsol be.Légyszi ha valaki tud segíteni írjon előre is köszönöm
2016. aug. 15. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Szia a beállításoknál biztonságos mentés ,visszaállítás és ettől teljesen újból indul gyári verzió .
2016. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de nem ment
2016. szept. 13. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendszeralkalmazás törlésekor, ha nincs az appról mentésed,az gáz.


1.:

Keresd meg a neten a tabod megfelelő romját, csomagold ki, és az appok közül keresd meg a neked hiányzókat. a tabra ezeket feltelepíted, majd a titanium backup alkalmazással , lucky patcherrel.... újra rendszerfájllá rakatod. Újraindítás, alapállapotra visszaállítás, és ha minden viszakerült, akkor működnie kell.


2.: A megkeresett romot a megfelelő módszerrel feltelepíted, vagy feltelepítteted. Tabonként más-más mód szükséges. Legtöbbször az "official rom" az sd kártya gyökerébe mentve telepíthető. A kikapcsolt gépet a hangerő+ és bekapcs. gomb egyidejű nyomva tartásával, egy menübe jutsz. Itt (ha szerencséd van) ki tudod választani az sd-kártyáról való a frissítést ( update ). Ha nem, a neten megtalálod a rom újraírásának megfelelő menetét.


Vigyázz, mert rossz rom esetén akár "téglásodás" is lehet....


Vagy szervíz, amennyiben nincs tapasztalatod a rom cserélésekkel.

2018. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!