Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon biztosítás probléma?

Telefon biztosítás probléma?

Figyelt kérdés

Május végén leejtettem a Samsung telefon készülékemet, aminek sajnos betört a kijelzője. Másnap fel is hívtam a biztosítót (union) (top services) mert ugye volt rá kötve védelem. El is jöttek érte minden flottul ment, míg nem rá egy hétre kaptam egy hívást, hogy nem javítható, de tovább küldhetem bevizsgálásra mert van, hogy átvizsgálják az ügyet és megcsinálják mégis a készüléket.

Nos ez volt Június 7.-én. Ma 08.16-a van és az ég világon semmi hírt nem kaptam a készülékről. Hetente keresem őket emailben, telefonon és legutóbb is csak annyit mondtak, hogy még vizsgálják. Nos, több mint két hónap azt hiszem elég idő arra, hogy megvizsgálják. Sikerült sikeresen felidegesíteniük ezzel most már végleg. Úgyhogy az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni az ügyben? Kihez érdemes ezzel fordulni? Esetleg valaki már tapasztalt hasonlót?



2016. aug. 16. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Először tedd ki az Index fogyasztóvédelmi blogjára.

Azaz küld be.

homar.blog.hu

(tényleg ez a címe :D)


Ha ezután sem lesz semmi, akkor meg fogyasztóvédelem.

De ott nem biztos hogy sikerrel járnál, mert törvény nem ír elő határidőt ilyen esetekre sajnos.

Ezért kellene a homárt megpróbálni.


úgy tudod megjelentetni azon a blogon ha leírod részletesen az esetet a homarbox2014@gmail.com email címre.

2016. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

"törvény nem ír elő határidőt"

De az ÁSZF valószínűleg igen, érdemes lenne elolvasni!

2016. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90% hogy annyi lesz benne hogy TÖREKEDNIÜK kell a 30 napra, mindnél ez van, így nem támadhatóak.
2016. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
komolyan én sajnos egy idióta béketűrő ember vagyok, eszembe se jutott volna ilyen dolgokhoz folyamodni. de ami sok, az sok! én azért a telefonért több ezer forintos biztosítási díjat fizettem ki mikor vásároltam, legalább annyit mondtak volna hogy "bocs te hülye itt az összetört telefonod nem javítható csáó" de az, hogy több hónapja szinte nem is reagálnak... az már vicc kategória!
2016. aug. 16. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondom küld be homárra, ha megnézed ott egy csomó cikk megoldódik mert amelyik szolgáltatóról vagy bármiről szó van reagál hogy bocs ja, korrigáljuk a helyzetet.


A nyilvánosság ereje manapság erősebb mindennél.

2016. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ide homár (olvassa azt még valaki?), elég a fogyasztóvédelem felé is elkezdeni cc-zni az email-eket, vagy legalább is belengetni, hogy a következő már nekik is menni fog. Nekem bevált.
2016. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fogyasztóvédelem is egy kalap szar sok esetben. Jelentsd fel a francba őket
2016. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A biztositasban mit ir? 1. Ha foldhozvagod a telot mit vallalnak be? 2.Mennyi ido alatt?
2016. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nincs benne semmi konkrét az a baj, az van írva a javítási időre, hogy legalább 10 munkanap. Ami ugyebár ilyen alapon lehet 3 év is... Törésre, beázásra elvileg fizetek X százalékot és megcsinálják. Csak valahogy mégsem. De ezzel a részével nem foglalkozom már, csak vissza szeretném kapni a készüléket, de még ez is nehézkes.
2016. aug. 19. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan nézik a homárt még, biztos megérné kitenni, a nyilvánosság ereje manapság erősebb mindennél.
2016. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!