Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről (ebay, Amazon,...

Külföldről (ebay, Amazon, Aliexpress) rendelt iphone, vagy Samsung működik magyar SIM-kártyával?

Figyelt kérdés
Innen olcsóbb, mint Magyarországon, csak az iPhone-t nem tudom, hogy működik-e magyar SIM-kártyával, anélkül, hogy kérni kellene kódot a függetlenítéshez. A Samsungban bízok, hogy az menne, mert az nem annyira korlátozott, mint az iphone. Szóval milyen hálózatút kell venni, hogy felismerje az itthoni SIM-et?

2016. aug. 16. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hálózat függetlent
2016. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értem, de AT&T vagy milyen? Mert olvastam valahol, hogy külföldiek közül a hálózat független is csak külföldi szolgáltatókra független, pl ha rendelek USA-ból függetlent, akkor előfordul, hogy csak az USA-ban található mobilszolgáltatókra független, vagy hogy van. Ezért kérdeztem.
2016. aug. 16. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy szamit milyen orszagnak volt gyartva, foleg az LTE radiokban latszik ez meg nagyon. Lehet hogy megrendeled es nem is mukodik a magyar frekvencian.

Az LTE halozatokrol a iphone modelleknel itt az info:


[link]


Gondolom letezik ugyanilyesmi link Samsunghoz is.

2016. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apropo, a vamot es az afat beleszamoltad? Mert jon a csomag es fizetsz, nem is keveset.

Ha amerikaba repulsz erte es a zsebedben hozod haza az mar mas, akkor nem kell vamot fizetni.

2016. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!