Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootoljam-e? (Tovább lent)

Rootoljam-e? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Egy LG G3 Beat/S készülékem van, és az elmúlt napokban sokat gondolkoztam, hogy rootoljam-e. 2014 szeptemberében vásároltam, és már volt szervizben, kb. 2016 február környékén. Megéri-e, ill. biztonságos-e rootolni?

2016. aug. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden telefont biztonságos rootolni, amennyiben nem hülye a használója.


Akkor érdemes, ha van valami olyan alkalmazás, ami igényel root-ot, és neked az nagyon kell.

Nem tén pokémon go fake gps?:D Ahhoz már Xposed is kellene fog a mock location elrejtéséhez. Az xposedet meg egy kezdőnek nem ajánlom.

2016. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kezdő a témában, BlueStacks-szal állandóan tesztelgetem ezeket a root-szükséges dolgokat. Csak a saját személyes telefonomat nem "mertem", illetve nem is nagyon tudtam sehogy rootolni, viszont találtam egy helyet, ami állítólag támogatja az LG-D722-t.


Ez az: oneclickroot.com

Innen rootoljam?

2016. aug. 18. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Te rajtad áll, én XDA-n keresnék hozzá leírást inkább, vagy prerooted romot.
2016. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDA-n keresgéljél, az ilyen oldalakban/programokban nem lehet megbízni.
2016. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egy fontos dolog amit elfelejtettem ejteni, hogy ezt az oldalt az XDA Developers YouTube-csatornáján találtam.
2016. aug. 19. 11:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt van: [link]
2016. aug. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!