Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy P9 Lite?

Huawei P8 Lite vagy P9 Lite?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a P9 Lite megéri azt a plusz pénzt?

2016. aug. 18. 12:10
 1/6 anonim válasza:

Teljes mértékben.

Ár érték aránya kíváló.

2016. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
előző vagyok.A P9 Lite-ra gondolok.
2016. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. aug. 18. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem is megeri azt a plussz penzt
2016. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!


A minap én is ezen vaciláltam: végül a P9 lite-ot vettem, ha már lúd, legyen kövér alapon :D

A P9-nek HD kijelzője van, az első kamerája 8 megapixeles, nagyobb a felbontása + az akksija is, és két simkártyának/ egy simnek+egy sd kártyának van hely.

+ a Media Marktban most augusztus 28-ig van akció: a P9 Lite mellé egy okosórát is kapsz ajándékba, ami önmagában 13 000 Ft...


Tegnap vettem meg (MM), ma vágattam bele a nanosimet (nem, nem microsim kell bele), és imádom. Mondjuk az előző telefonomhoz képest felüdülés egy ilyen kaliberű kütyü. Gyors, nem fagy le, nem akad.


Én ajánlom, nem bántam meg, pedig még márciusban is azt gondoltam, hogy nem fogok soha ennyit költeni egy telefonra...

2016. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó , mintha saját magamat olvastam volna. ugyen ez volt a véleményem, tegnap mégis megvettem a 9litot és imádom
2016. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!