Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó tutorial hogy hogyan kell...

Jó tutorial hogy hogyan kell rootolni egy Xperia Z2t?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 04:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor elmagyarázom.


1. A beállításokba pipáld ki az "ismeretlen források" funkciót.


2. A gépeden menj fel a kingroot honlapra és töltsd le az apk fájlt androidra.


3. A gépedet és a telefonodat dugd össze egy usb kábel segítségével.


4. A letöltött apk fájlt másold rá a telefonodra és olyan helyre ahova emlékezni fogsz ahova másoltad.


5. Nyiss meg valamilyen fájl kezelőt a telefonodon, (pl. total commander) és keresd meg azt a helyet a belső tárhelyen ahová raktad azt a letöltött apk fájlt.


6. Telepítsd a kingroot alkalmazást. NE NYISD MEG!


7. Menj a play storeba és töltsd le a root checker alkalmazást. Valahogy így néz ki: [link]


8. Nyisd meg a kingrootot és azokat a "magyarázatokat" hozd alá és mikor lementél a cuccok legaljára valami olyasmire hogy try it kattints rá. Aztán valamit ellenőríz és kiad egy root gombot arra menj rá. várd meg míg rootolja aztán ha nem indítaná magától újra a telefont akkor indítsd újra.


9. Miután újraindította nyisd meg a root checker appot és ott menj rá hogy verify root.


10. Ha azt írja ki hogy congratulations (...) és ezt zölden írja akkor minden jó, ha pedig Sorry, (...) és ezt pirosan írja akkor pedig valamit elrontottál és valamit nem úgy csináltál amit én mondtam.


11. Ezután bárminek tudsz adni root jogot pl. totalcmd, link2sd. Have fun!



Remélem tudtam segíteni és ha valami nagyobb dolgot szeretnél akkor jelölj be skypeon (preludium975) vagy írj gyk-n.

2016. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!