Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y550-nel kapcsol...

Huawei Ascend Y550-nel kapcsolatos kérdéseim lennének?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy ha visszaviszem (telenorhoz) a telefonom, mennyibe kerülne egy aksi csere? Kb.

Az a gond, hogy már nagyon gyorsan lemerül, és nehezen tölt fel, lassú a telefon, van, hogy lefagy. Érdemes ezekkel a problémákkal aksit cseréltetni, vagy vegyek inkább új telefont?

Válaszokat köszönöm!

15/l



2016. aug. 19. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket a problémákat az is okozhatja,hogy sok alkalmazás van a telefonon,vagy a gyorsitótár tele van(ezt a telefonkezelőben lehet tisztitani).

Nálam a messenger és a facebook okozta ugyan ezt.

Mivel a facebook mindig erőlteti,hogy töltsem le,meguntam letöltöttem a messengert és a facebookot is.

Másnap a telefon nagyon gyorsan merült:este 100%,reggel 65% csak néztem,hogy mivan....

A RAM is lement 419-ről 273-ra mivel a messenger szó szerint zabálta a memóriát.Le is töröltem mindkettőt és úrjainditottam a telefont.Azóta gyorsabb lett és lassabban is merül az akkumulátor.A beállitásokban érdemes megézni,mi meriti az akkumulátort és azt letörölni.

2016. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!