Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 15 ezer forintos árkülönbségné...

15 ezer forintos árkülönbségnél megéri megbízható, külföldi gyártótól rendelni Xiaomi Redmi 3S mobilt?

Figyelt kérdés
EUs raktárból küldenék és kb. 41 ezer lenne, míg itthon webshopban 56 ezerért találtam. A hazainál viszont lenne rá 12 hónap forgalmazói garancia...

2016. aug. 19. 10:00
 1/3 anonim válasza:

A gyártói garancia (manufacturer warranty) az független az eladótól. Ha bárhonnan új készüléket veszel az vele jár. Mobiltelefonoknál ez jellemzően 12 hónap szoftver és 24 hónap hardver garancia.


A forgalmazó is úgy nyújt garanciát, hogy elküldöd nekik a készüléket, ők meg továbbküldik a gyártónak vagy kicserélik egy készleten levő másikra.

2016. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az nem mindegy hogy te besetalsz a boltba ahonnan vetted vagy vissza kell kuldjed 6000 km-re egy kulfoldi boltba 80 dollar szallitasi dijert!
2016. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is gondoltam, hogy ugyan drágább itthon megvenni, de legalább biztos a garancia.

Utánanéztem a visszaküldés 10-15 ezer között lenne, úgyhogy ez el is dönti számomra.

2016. aug. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!