Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki Iphone...

Miért akar mindenki Iphone 6-ot? Miért nem Sony Xperia Z4-et? Nekem inkább olyan kéne, mint egy Iphone 6.

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 11:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%
Mert trendi, felkapott telefon!
2016. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hjajj egyik jobb mint a másik... pfff...
2016. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert az iPhone nem szardroid.
2016. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szirty ***** válasza:
81%

Mindenki biztosan nem akar!

Ezt azzal az egyszerű ténnyel tudom szilárdan alátámasztani, hogy én nem akarok.

2016. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Én meg ha lecserélném az i6-ot, biztos hogy nem Z4-re tenném. HA már droid, akkor S7, HTC10, Huawei P9...


De per pillanat tök jól megvagyok az i6-tal, jó darabig nem tervezem még cserélni.

2016. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MZ.per.X ***** válasza:
Én szerettem régen a Sony telefonokat, de már korábban is elég túlárazottak voltak, mostanra meg szinte csillagászati az áruk, úgy hogy feleannyiba kerülő telefonok is hozzák a tudásszintjüket.
2016. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Méghogy a Sony-k túlárazottak?! Jó vicc! :D Például 85 ezer körüli árával az Xperia M5 inkább reális, ha olcsónak nem is nevezhető, de semmiképp sem túlárazott!

Amúgy leginkább azok akarnak iPhone 6-ot venni, akik vagy megszállott Apple-fanok, de viszonylag nagyobb telefont akarnak, vagy pedig menőzni a márkával, h#lyegyerek módjára felvágni mások előtt, hogy "nézzétek, nekem iPhone-om van, bebebee!"

Szerencsére én nem tartozom közélyük, ha akármilyen drága telefont is vehetnék, nem számítana a pénz, akkor is inkább az Androidosok között nézelődnék!

2016. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Nevetséges ez a vergődés a droidosoktól, hogy akinek iPhone-ja van, az csak menőzésből vagy elvakult fanboyságból veheti...


Ugye más lehetőség elő sem fordulhat, pl az hogy azért veszem mert akkor éppen az tetszik.

2016. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MZ.per.X ***** válasza:
69%

"Méghogy a Sony-k túlárazottak?! Jó vicc! :D"


Lehet hogy te viccesnek tartod, attól még így van. A Sony mióta az eszemet tudom, erősen felül tudja lőni az árakat, teszi mindezt úgy, hogy mellette 10+ másik telefon jöhet szóba mint konkurencia.

2016. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

MZ.per.X!

Ha már felhoztad a Sony-t, arra reagálva gondoltam át a helyzetet: igaz, hogy például a Huawei, Xiaomi,Doogee, Vernee, satöbbi... ár-érték bajnokok, amivel a legjobb vételek a maguk kategóriájában, de ha a nagy múltú patinás márkákat nézzük, amiket mindenki ismer, azok közül a Sony és az LG egész jó árban vannak, közel sincsenek úgy túlárazva, mint például a Samsungok! Nagyon is reális árban vannak, például ha már az M5 volt a példám: 21 MP felbontású kamera majdnem tökéletes képminőséggel kombinálva, 13 MP előlapi kamera, valódi 8 magos 64 bites processzor, 3 GB ram, dual sim, és ráadásul még vízálló is - ha ezek a nagyon jó tulajdonságok így EGYÜTT vannak 1 telefonban, ami ráadásul még eléggé márkás is, hát akkor a 85 ezer körüli kártyafüggetlen árat abszolút nem sokallom!

De amúgy ne is törődj vele, hogy eredetileg iPhone vs. Androidos szimpátia volt a kérdésben, nem pedig a telefonok aprólékos "boncolási elemzése"!

2016. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!