Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az Iphoneomnak?

Mi baja az Iphoneomnak?

Figyelt kérdés
Iphone 5 készülékem van ios 9.3.4 fut rajta és nem tudom miért de görgetek lefelé és pl az askfm megakad néha ugyanez van a youtubenál is és nem tudom hogy ez most a telefon hibája vagy esetleg a szoftveré.

2016. aug. 19. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Az iPhoneok kezdenek az utobbi idoben belassulni a sok szr frissitestol. Amiota kipurcant a Jobs egyre rosszabb a helyzet.
2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerinted kifogják javitani a hibát vagy szar marad?
2016. aug. 19. 15:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az i5 egy lassan 4 éves telefon, ne csodálkozzunk már el rajta ha a legújabb rendszerrel néha megakad a görgetés. Ennyi legyen a legnagyobb baj...
2016. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogjak kijavitani.


Egy honapig bealltam en is egy Beta Teszter programba, borzaszto mi folyik ott vegbe, semmi nem mukodik rendesen meg az alapveto funkciok sem. A fejlesztok alig tudnak lepest tartani es persze csak azokat a hibakat javitjak ki amelyikek minden felhasznalonal jelentkeznek es sokan reklamalnak.

2016. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz csak ez is de szar az Iphoneba a legujabb baromi drága a régebbiek olcsóbbak de hardverileg szarabbak meg lassubbak.
2016. aug. 19. 16:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs remény.
2016. aug. 19. 16:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem hiszem hogy ez az iPhone "hibája" lenne.

Ahogy írtam is, ez lassan 4 éve jelent meg, még az iOS 6-tal. Azóta megkapta fő verzió frissítésként az iOS-7-8-9et, és néhány akadozást leszámítva még mindig van egy használható telefonod.


Sőt, még az iOS 10-et is megkapja, de várhatóan ott még több lesz az akadozás, lassulás.


Elérte az élettartama végét. De hány éve is megy ez így szépen? Androidos vonalon a vele egy idősek szerinted jobbak? Áh, sőt... Nem is kapnak eleve ennyi frissítést, meg azok is belassulnak, még hamarabb.

2016. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van sokat vártam el tőle de tudom hogy mennyit kell elvárni egy 4 éves telefontól :)
2016. aug. 19. 16:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Telekomnál iPohne 5s 130, SE 150.
2016. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt a teló 50 ezerért vettem használtan a teló 1,5 éves 1 hónapja vettem ujat nem fogok venni.
2016. aug. 19. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!