IPhone-on mi a baj?

Figyelt kérdés
Felvettem három darab videót, mondanom sem kell, hogy mind 800 megabájt körül mozog. Magy baj van. Ugyanis meg szerettem volna osztani őket, de nehezebb, mint hittem. Facebbokon és semmi máson nem sikerült. Ennek ellenére a fájl rejtetten bemásolódott a facebookba. De azt letöröltem és a fájl is kitörlődött belőle. E-mail-es megosztást is próbáltam, ennek eredményeképp 5 gigabájtot foglal az e-mail alkalmazás, amitől a telefon összeomlik, nincs több hely! Viszont az e-mail alkalmazást nem lehet letörölni! Az összes minden cuccos, amiket meg tudok benne nyitni, üres! Hova tűnik ilyenkor a fájl?? Honnan tudom letörölni?? Kérlek, hogy gyorsan segítsetek! :(

2016. aug. 21. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom Ios en hogyan van de szerintem ottis kell lennie alkalmazáskezelőnek és ott az e mail alkalmazásnál biztos valahogy lehet törölni az adatot nem tudok ennél többet mondani mert nem ismerem az ios t. Mert ha jól értettem akkor az e mail appodnál van begyökerezve :D vagy töröld egyszerüen az elküldött levelet ennél többet nemtudok mondani sajnos :(
2016. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nagyon rendes. Mindent letöröltem belőle.. Semmit nem változtatott. A legszörnyűbb dolgot tettem a telefonnal. Factory reset kellett neki. Ez egyébként az én szememben szarvas hiba! Szóval ilyet velem telefon még nem tett. Helyesen teszed, ha androidot használsz. :D
2016. aug. 26. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Thx :)
2016. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!