Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb, ha android...

Melyik jobb, ha android "párti" vagyok: Vivo Xplay 5 plus (6GB RAM), Huawei P9 (4GB RAM) Samsung Galaxy 7adge, iPhone 6S, iPhone SE (Használni szeretném és nem menőzni meg egyéb dolgokat. ) Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 09:06
 1/5 Norbi658441 ***** válasza:
Én Galaxy S7 edget használok és szerintem egy marha jó telefon nem nyúltam mellé mikor választottam.Nagyon szeretem gyors és nem merül gyorsan.
2016. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7 Edge!
2016. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
One Plus 3
2016. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Android párti vagy miért írtál ide két iPhone modellt is? Szerintem amúgy egyik készülék se rossz. Nekem iPhone SE-m van és nagyon elégedett vagyok vele. Én azt javaslom neked.
2016. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem írtad,de a Samsung G S6/S6 edge kimaradt nekem "sima" Samsung S6 van amit nagyon ajánlani tudok!Több,mint 1 év után is villámgyors,nem fagy,nem lassúl,nics bug.(mint az új!).Az Iphone-nál pl. szebb képet csinál (munkatársakkal öszhangúan értékelve) gyorsaságban kb egyformák.
2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!