Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Melyik birja...

Melyik jobb? Melyik birja tovább? Saját pozitiv, negativ tapasztalatok!?

Figyelt kérdés

Apple iPhone 6

Samsung Galaxy A5 2016

Samsung Galaxy S6 EDGE



2016. aug. 21. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak az iPhone 6-ról és S6-ról tudok nyilatkozni.

Vagyis az 5s-ről. De lényegében ugyanaz a 6 és az 5s.

Nekem szinte megjelenés óta 5s volt, és a ~3 év alatt egyszer sem volt vele gondom, de még le sem fagyott. Az iOS, mint rendszer atomstabil, és a támogatás is prémium hozzá. Még mindig megkapja a legújabb frissítéseket, úgy, hogy tökéletesen optimalizálva van a szoftver a hardverhez. Az Apple mindig megtalálta az egyensúlyt szoftver és hardver közt.

Papíron lehet, hogy elmarad a csúcskategóriás androidos társaitól, de ezt a telefon használata közben nem fogod érezni és ez az iOS rendszer érdeme. Tényleg prémium érzést kelt, hogy saját rendszer fut az Apple telefonokon.


Samsung Galaxy S6 Edge szép, meg erős telefon, de nem kéne. Az android itt is sajnos bajos, pedig egy jó rendszer lehetne. Végtelen lehetőségek országa, de laggol, szaggat, néha befagy és azért egy ilyen drága telefontól nem ezt várná az ember.


Android jó annak, aki szeret "belekontárkodni" a telefonba szoftveresen, viszont átlag felhasználásra és időtállóságban is az Apple a nyerő szerintem.

Az én 6s-em sem fogom szerintem jó 3-4 évig most lecserélni ismét. Ezt szeretem az iPhone-ban. :)

2016. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone elég tartós. Öt évig használtam egy 4S-t, nem voltak vele gondok. Hosszútávra jó választás egy iPhone, legalábbis nekem az volt.
2016. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

iphone 6

gyönyörű képek , nem laggol stb

2016. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elgondolkoznék az iPhone SE-n is. Nekem az van mert nem szeretem a nagy telefonokat így nekem megváltás volt mikor kiadták. Hardverileg szinte jobb mint az i6 csak kisebb, de a fő ok ami nálam nyerő az az akkumulátor idő. Ez az egyetlen gáz, ami szerintem baj lehet a 6/6S-ben. Az SE nekem egy napot nagyon simán kibír (persze ha nem pokemon gozok vele). Árban meg kb egyforma.
2016. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 6S és az SE hardvere tökéletesen megegyezik.
2016. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S6 edge, szerintem. Jobb kamera, gyorsabb rendszer (az ellenfele inkább a 6s, vagyis az màr gyorsabb nála), testreszabhatóság, jobb akksi. Ha ezek a szempontok fontosak nálad akkor ezt ajánlom.
2016. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan az Apple. Kulonben ez a leggyakoribb kerdes itt a gyakorin.
2016. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül az iPhone 6 mellett döntöttem!

2016. nov. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!