Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Léteznek olyan okostelefonok,...

Léteznek olyan okostelefonok, amelyek olyan megbízhatóak, mint az iPhone-ok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amelyek szintén sok évig bírják fagyás és problémák nélkül.

Léteznek még ilyen okostelefonok? Vagy ha megbízhatóság és hosszú távra tervezés, akkor csak iPhone?


2016. aug. 21. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nexus van még talán olyan.
2016. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

A nexus tulajdonképpen a stock(tiszta) android, egyszerű, puritán eredetileg fejlesztőknek találták ki de páran megszerették. Én a gyorsága ellenére nem szeretem.


A kérdésedre válaszolva: HTC optimalizálja az Androidos közül legjobban rendszereit olyan gyors, mint a stock droid.


A HTC jelenlegi csúcsmodelje a HTC 10-es.

2016. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Boda Gergő ***** válasza:
39%
Huawei és Xiaomi, Dogee, Meizu telefonjai
2016. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy tévhit, hogy csak az iphone bírja sokáig. Az sem bírja örökké... Egy idő után lassulni kezd. (Ez a normális, csak azt nem értem, miérr hiszi egy pár ember ennek az ellenkezőjét)

Az androidosok közül a nexusok a legjobbak, ez tény. Valóban első körben fejlesztőknek szánták őket, de a rajtuk lévő android sebessége, stabilitása, és az, hogy elsőnek kapják meg az új verziókat, sok embernek megtetszett.

Az utóbbi néhány év után a samsung is meglepően jó rendszereket csinál (ezzel sokan nem értenek egyet, ettől még így van). A galaxy s6 most lesz 2 éves 2017-ben, köszöni szépen, jól van, és havi rendszerességgel érkeznek rá foltok az utóbbi időben, ami pozitív. Az enyém egyelőre lassulásnak még jelét sem mutatja, és az android 6.0 frissítés kezdetu bugjait is viszonylag hamar javították. Elvileg az s7 rendszere még ennél is jobb, szóval az utóbbi 1-2 évben a samsung is felhozta a touchwiz színvonalát.

Annak ellenére, hogy lepontoztátok, aki a xiaomit írta, igaza van. A telefon ár-érték aránya magasan veri a nagyobb gyártókét, és nem igazán lehet arról hallani, hogy a régebbi modellek már rosszak lennének.

Tudnám még említeni a oneplus-t. Az ára szintén kedvező, ennek ellenére a 2,5 éves one modellen még mindig jól működnek. Ezt azért emelem ki, mert amikor kijött, ugyan csak meghívóval lehetett megvenni, de az ára kb. A fele volt az aktuális apple modellnek.

A HTC is jó rendszert gyárt. Sajnos a telefon ára miatt annyira nem megy neki jól..

De az LG-t is meg kell említeni, mert azok is nagyon jó telefonok.

A dogee-ról én azért nem alkotnék véleményt, mert még szerintem nem lehet. Nagyon új a piacon, a telefonok tartóssága még nem dőlt el.

Egyébként az androidos piac növekszik, és egyre jobb telefonokat dobnak piacra, és nekem az a véleményem, hogy az apple-nek is csinálni kellesz valamit, de legalábbis fel kell mutatni valami újat, mert nem véletlenül csökkennek az eladások.

2016. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg ott tartunk hogy egy Iphone 6s semmivel nem jobb mint egy S7 Edge... Samsung sokszorta ráver..
2016. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nexus-szériában nézz körül, vagy még a Huawei-k is tuti jók lehetnek! A Samsung-Sony-LG trióról megoszlik a vélemény, a Xiaomi-Doogee-Vernee trió pedig igaz ár-érték arányban verhetetlenek, és nagyon jó minőségűek, de nem tudom, hogy bírnák-e évekig, persze ez a használattól is függ!
2016. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Nexus 5x nem tűnik rossznak, de csak 2GB RAM van rajta. :(


A Vernee Apollo Lite is iszonyatosan tetszik, főleg a 4GB RAM miatt, de félnék erre alapozni.

2016. aug. 22. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Olvassátok ezt is el.

[link]

2016. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A valasz egyszeru, NEM
2016. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!